Teknoloji

Yeni Galaxy S24 iddiaları: Daha fazla yapay zeka, yeni bir tasarım

2024 yılı başlarında gerçekleşmesi beklenen lansman yaklaşırken Samsung Galaxy S24 ile ilgili ayrıntılar ortaya çıkmaya devam ediyor. Son söylentilere göre telefonlar, yapay zeka yetenekleriyle dolu olacak ve S24 Ultra modelinde bir tasarım değişikliği göreceğiz.

SamMobile’a konuşan kaynaklar, Samsung’un yakında çıkacak amiral gemisi telefonlarının şunları içereceğini doğruladı: ” Yapay zekadan tam anlamıyla yararlanacak”ve hatta şirketin bu telefonları” Şimdiye kadarki en akıllı AI telefonlarBunu yapmak istediğini söylüyor.

Bu sözler, Samsung mühendislerinin Google’ın Pixel 8 ve Pixel 8 Pro ile neler yaptığını görmesi ve bir adım daha ileri gitmek istemesi olarak rahatlıkla yorumlanabilir. SamMobile’ın bazı özellikleri Bunun ChatGPT gibi araçların halihazırda yapabildiklerine çok benzeyeceğini söylüyor..

Google Pixel 8 ile çok sayıda yapay zeka özelliği sunulmaktadır. Örneğin, Google Pixel 8’in yapay zeka teknolojisi, görüntülerdeki arka plan gürültüsünü ortadan kaldırabilir veya tüm aile üyelerinizin aynı anda gülümsediği kompozit fotoğraflar oluşturmanıza yardımcı olabilir.

Samsung’un ne planladığı hakkında çok fazla ayrıntı yok, ancak telefonlarda sunulan metinden görüntüye üretken yapay zeka teknolojisine ve konuşmayı metne dönüştürme motoruna yönelik bir yükseltmeden bahsediliyor.

Görünüşe göre Samsung henüz Bixby’den vazgeçmiş değil. SamMobile’a göre yapay zekaya odaklanılarak Google Asistan ve Google Bard’a doğrudan meydan okunarak dijital asistan yeniden ön plana çıkarılabilir.

Yeni ortaya çıkan bir diğer Galaxy S24 sızıntısında ise Samsung Galaxy S24 Ultra’dan bahsediliyor. @UniverseIce, telefonun alt kenarındaki hoparlörün bir dizi delik yerine 2018’deki Samsung Galaxy S9’u anımsatan uzun bir ızgara olacağını söylüyor.

Tüm bu detayları önümüzdeki yıl öğreneceğiz ve kaynaklara göre Galaxy S24, Galaxy S24 Plus ve Galaxy S24 Ultra Ocak ayında tanıtılacak.

hamurajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu